Aplikácie na organizovanie času a projektov

Wunderlist

Wunderlist je to-do aplikácia, bez ktorej nemôžete žiť:)  Vyskúšal som desiatky rôznych aplikácií na pripomienky a Wunderlist mi vyšiel ako nejlepší nástroj. Existuje perfektná webová verzia, ktorej skvele asistuje mobilná, takže úlohy môžete spravovať kedykoľvek a kdekoľvek. Je to pomerne jednoduchá aplikácia, avšak UI je na skutočne na špičkovej úrovni. Wunderlist ponúka aj funkcie pre teamovu spoluprácu vo forme zdieľaných TO-DO listov, vrátane delegovania jednotlivých úloh na kolegov.

www.wunderlist.com


Do.com

K 1.2.2014 bola služba DO zrušená. Škoda jej :(

Perfektná aplikácia na riešenie projektov a spoluprácu v rámci firmy. My ju využívame takmer na všetky projekty a je skutočne na nezaplatenie. Vytvoríte projekt, stanovíte cenu, priradíte ľudí a môžete začať pracovať. K projektom pridávate tasky, delegujete ich, každý task môže mať svoju cenu ktorá sa odrátava do celkovej ceny za projekt. K dispozícii je množstvo prepojení na externé aplikácie ako napríklad Harvest, Google docs a pod. Samozrejmosťou je iOS a Android aplikácia.

www.do.com


Google Docs

Word, excel, powerpoint. Zdieľanie obrázkovv, dokumentov a súborov. Výborná vec na poznámky, myšlienky, písanie článkov ako je tento. Stále so sebou aj v mobile.
 
docs.google.com


Harvest

Aplikácia na trackovanie úloh. Tato aplikácia výborne poslúži pri supporte klientom. Dostanete úlohu, zapnete časomieru a po zapracovaní úlohy časomieru vypnete. Ihneď viete, koľko času ste na danej úlohe strávili. Samozrejme Harvest ponúka omnoho omnoho viac (grafy, štatistiky, a pod.), no my ju používame najmä s do.com. Ako pri všetkých predchádzajúcich, aj tu existuje iOS a Android aplikácia.

www.getharvest.com


Autor: Roman Melíšek, 10.04.2013

Cenová kalkulácia

Po odoslaní formuláru Vás budeme v krátkom čase kontaktovať s cenovou kalkuláciou.
Cenová kalkulácia je samozrejme nezáväzná.

Váš e-mail bol úspešne odoslaný

Meno: Spoločnosť:
Telefón: E-mail:
Typ projektu:
Váš rozpočet:
Správa:

Kontaktný formulár

Po odoslaní kontaktného formuláru Vás budeme v krátkom čase kontaktovať.

Váš e-mail bol úspešne odoslaný

Meno: Spoločnosť:
Telefón: E-mail:
Typ projektu:
Váš rozpočet:
Správa: